Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Ambulance všeobecné chirurgie - Chirurgie Dejvice

V nově zrekonstruovaném, moderním prostředí naší chirurgické ambulance se rádi postaráme o všechny dospělé pacienty, kteří potřebují chirurgické vyšetření či ošetření.

Nabízíme také specializované služby v oblasti onkochirurgie, mammologie a dětské chirurgie. Klientům rovněž nabízíme zajištění konziliárních vyšetření v partnerských zařízeních (Nemocnice Na Františku Praha, IKEM, Breast Unit Prague, ISCARE, Centrum nukleární medicíny apod.). 

Ve spolupráci s Nemocnicí Na Františku zajišťujeme pro naše klienty operační řešení jejich zdravotního problému v celé škále chirurgických odborností, jako je všeobecná chirurgie, proktologie, mammologie, onkochirurgie, plastická chirurgie či ortopedie. Operace jsou v Nemocnici Na Františku prováděny na operačních sálech, které prošly v nedávné době kompletní modernizací a jsou vybaveny technikou na špičkové úrovni. Rovněž prostředí a vybavení jednotlivých lůžkových oddělení splňuje nejvyšší nároky na zajištění péče pro hospitalizované klienty.

Chirurgická ambulance je umístěna v přízemí budovy s bezbariérovým přístupem z ulice Národní obrany 789/49, Praha 6.
Kdy ordinujeme? >
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram